Cieszyński portal sportowy - sporty-walki

aktualności

Otwarte Mistrzostwa Skoczowa w Judo
29.11.2019
Miejsce wydarzenia:
Skoczów
Główne zdjęcie aktualności

 

W dniu 23.11 (sobota) w Skoczowie zostały rozegrane po raz pierwszy "OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA SKOCZOWA W JUDO". Na tym turnieju nie mogło oczywiście zabraknąć naszych zawodników, którzy zagościli w Skoczowie, w mocno obsadzonym składzie. 27 wojowników KS CIESZYN JUDO wywalczyło drużynowo 2 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju‼️ tuż za gospodarzami z klubu Akademia Judo Sparta Skoczów, a przed Sokołami z Pisarzowic.
 
Turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze co przełożyło się pozytywnie na fantastyczne wyniki. 
 
1 miejsce:
Zofia Gajdek
Fabian Harazim
Iga Toczyłowska
Anna Turek
Filip Kwiatkowski 
Igor Lipowczan
Nikodem Stoszek 
 
 
2 miejsce:
Laura Sowa 
Jakub Gembala 
Alicja Zgliczyńska
Kornelia Piprek
Oliwier Walczysko
Alexander Heriban
Kevin Michalski 
Błażej Jankowski 
Adam Nominaniuk 
 
 
3 miejsce:
Kacper Szturc
Nikita Cibizof 
Borys Sokalski 
Maciej Cieślar 
Jakub Stoszek 
Łukasz Śleziak 
Paulina Walczysko 
Bartosz Kohut 
Bruno Król 
 
4 miejsce: 
Maciej Cieślar 
Viktor Heriban 
Gracjan Worek 
 
5 miejsce:
Luiza Sowa
 
Dziękujemy naszym wspaniałym zawodnikom za godne reprezentowanie KS CIESZYN JUDO oraz najlepszym rodzicom, którzy wspierają swoich milusińskich jak i nasz klub. To my jesteśmy prawdziwą rodziną JUDO W Cieszynie‼️ Zostań najlepszym pod skrzydłami najlepszego klubu w mieście, jak JUDO to tylko z NAJLEPSZYMI w KS CIESZYN JUDO. 
 
Gratulujemy!
 
Tekst i fot. KS Cieszyn
 

 

Udostępnij:
menu