Cieszyński portal sportowy - sporty-walki

Osiem medali CKKK
17.11.2022
Czerwionka-Leszczyny

W dniu 12 listopada 2022 r. w Czerwionce-Leszczynach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Rybnickiego Karate Kyokushin z udziałem 27 klubów i około 250 zawodników. Cieszyński Klub Karate Kyokushin zdobył osiem medali: trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe - wszystkie medale zostały wywalczone w kumite.

Cieszyński Klub reprezentowało 13 zawodników: Wiktoria Urbanek, Maja Urbanek, Bibianna Olszar, Maksymilian Wojtas, Adam Sieradzki, Adam Szydłowski, Lena Santarius, Kamila Kozłowska, Karolina Wachholz, Odyseusz Matysiak, Aaron Ostrowski, Jan Sieradzki i Karolina Mruszczyk.

Złoty medal zdobyli:

Maja Urbanek – wszystkie walki wygrała przed czasem,

Maksymilian Wojtas – również wszystkie walki wygrał przed czasem, z tym że wystarczyło mu na to 25 sekund,

Lena Santarius – sięgnęła po złoty medal pokonując cztery rywalki.

Srebrne medale zdobyli: Adam Szydłowski, Jan Sieradzki, Karolina Mruszczyk. Brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Urbanek i Adam Sieradzki.

Sędzią z ramienia Cieszyńskiego Klubu był Dariusz Kubica. Kierownikiem ekipy był Bogdan Kubica.

Gratulujemy zawodnikom osiągniętych rezultatów i jak zawsze dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc.

Start zawodników klubu był współfinansowany ze środków Miasta Cieszyna i Elektrometalu Cieszyn.