Cieszyński portal sportowy - sporty-walki

Judocy startowali w Rybniku
20.11.2018
Rybnik

17.11.18 r. w Rybniku odbył się turniej Silesia Cup, który był również zaliczany do pierwszej eliminacji KADRY ŚLĄSKA MŁODZIKÓW W JUDO. Klub Sportowy Cieszyn reprezentowało 5 zawodników, z czego najlepszą postawą wykazała się Wiktoria Michalska startująca w kategorii do 44kg. Wika sięgnęła po brązowy medal i tym samym zaznaczyła, że trzeba się z nią liczyć w walce o miejsce w kadrze.

Z bardzo dobrej strony po zmianie kategorii wagowej również zaprezentował się Artur Augun, który dzięki swojej postawie w walce o brązowy krążek niestety uległ bardzo doświadczonemu zawodnikowi z Mysłowic, co pozwoliło mu zająć ostatecznie 5 miejsce w kategorii do 66kg.

Ogromne doświadczenie zdobyli również w swoich startach Karol Kozyra 46kg oraz Natalia Król 48kg zdobywając 7 miejsce. Ponadto Oliwier Kozłowski w kategorii do 42 kg uplasował się na 9 miejscu.

tekst i fot.: KS Cieszyn