Cieszyński portal sportowy - sporty-walki

Debiut w Ju-Jitsu!
08.01.2018
Katowice

7 stycznia zawodnicy Klubu Sportowego Cieszyn sekcji Judo, wzięli udział w Turnieju Młodych Mistrzów oraz w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu. Organizatorem Ligi był Śląski Związek Ju-Jitsu. Poziom zawodów był wysoki, ale zawodnicy cieszyńskiego klubu pokazali się z bardzo dobrej strony.

W Turnieju Młodych Mistrzów Arkadiusz Lipowczan zajął 1 miejsce w kategorii 26 kg. Również 1 miejsce zajął w kategorii Nikodem Stoszek w kategorii 18 kg.

W Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży zawodnicy cieszyńskiego klubu startowali w trzech kategoriach wiekowych:

U10

Radosław Kobyłeczki w kat. 34kg zajął 2 miejsce, a Kornelia Piprek w kat. 32kg. zajęła 3 miejsce.

U12

Bartosz Żyła w kat. 50kg zajął 1 miejsce, natomiast Patryk Spyra uplasował się na 3 miejscu w kat. 34kg.

U15

Natalia Król w kat. 48kg zajęła 2 miejsce, Kacper Płowucha w kat. 33kg zajął 3 miejsce, Oliwier Kozłowski w kat. 41kg zajął 3 miejsce, Karol Kozyra w kat. 41 kg uplasował się na 4 miejsce, Wiktoria Michalska w kat. 40kg uplasowała się na 4 miejscu.